מערכות אינטרקום המתקדמות בשוק

חברת פאר אנפון מתמחה בייצור והתקנת מערכות אינטרקום. מערכות אינטרקום של חברתינו הינן מהמתקדמות בשוק ומתאפיינות בעיצוב החדשני, הטכנולוגייה המתקדמת וידידותיות למשתמש. המערכות שלנו מותאמות לצרכי השוק, מגיעות בשלל עיצובים שונים המאפשרים חופש בחירה רחב וכבר משמשות בהצלחה מרובה אלפי לקוחות מרוצים.

צרו קשר עוד היום למידע נוסף ולרכישת מערכות איטרקום של פאר אנפון!

פאר אנפון עובדת לפי התקן של מכון התקנים והייתה שותפה בבנייתו. החברה הינה החברה הראשונה בארץ אשר ייצרה שיווקה ומכרה תיבות דואר בארץ – לחברה מעל 50 שנות ותק וניסיון בתחום מערכות אינטרקום ותיבות דואר. החברה מייצרת ומשווקת מנעולים בלעדיים להם הרכבה פתוחה או סגורה. כל אלה מציבים את פאר אנפון בקדמת שוק תיבות המכתבים ומערכות האינטרקום בארץ – ומבטיחים לך מוצר איכותי, מעוצב ומודרני.

המבחר הגדול של מערכות אינטרקום שלנו מאפשר לנו מגוון רחב של פתרונות, ויכולת התאמה אישית לדרישות הלקוח. אנו לא מתפשרים על חומרי הגלם הטובים ביותר, הטכנולוגיות המתקדמות ביותר וגימור מוצר ברמה הגבוהה ביותר. כל מוצרי החברה מיוצרים בתקנים מחמירים של מכון התקנים.

לחצו על התמונות לצפייה במוצרי מערכות אינטרקום שלנו

התקשר לפאר אנפון דלתות כניסה לבניין, תיבות דואר ומערכות אינטרקום

logo
התקשר אלינו: 1-800-262-000
או השאר פרטים:

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון (חובה)

בחר שירות
 תיבות דואר דלתות כניסה מערכות אינטרקום דלתות כניסה חשמליות אחר

מערכות אינטרקום
Permalink Gallery

מערכות אינטרקום חדישות על מעמד נפרד

מערכות אינטרקום חדישות על מעמד נפרד

מערכות אינטרקום הפכו כבר מזמן מפריט לעשירים בלבד למערכת חובה בכל בניין מגורים. תחום מערכות האינטרקום משתכלל והולך כל הזמן, ואת מערכות האינטרקום הפשוטות המצוידות [...]

אינטרקום מצלמה
Permalink Gallery

מערכות אינטרקום טלויזיה לבית פרטי מנירוסטה