תיבות דואר לבתים משותפים

תיבות דואר לבתים משותפיםלשטחים הציבוריים של המבנה ישנה השפעה משמעותית על התדמית של הגרים בו. הדבר בא לידי ביטוי ברחבת הכניסה, בגינה של הבית וכמובן שגם בתיבות הדואר של הבית המשותף שמקדמות את פניהם של דיירי המבנה והאורחים שלהם.

כאשר מתגוררים בבית משותף, ישנן פשרות רבות שצריך לעשות באופן יומיומי. כמובן שמגורים בבית משותף מהווים גם יתרון משמעותי על פני מגורים בבית פרטי מבחינות רבות, אבל לא תמיד קל לקבל את הסכמתם של כל הדיירים בנושאים שונים ומגוונים. בין הנושאים האלו, מדי פעם צצים ועולים נושאים שונים שקשורים לחזות המבנה ולעיצוב שלו. למרות שבאופן עקרוני כל אחד יכול לעצב את הדירה הפרטית שלו כראות עיניו.

במידה ואתם מתגוררים בבית משותף ומעוניינים לשדרג את החזות שלו בצורה משמעותית אך על ידי השקעה כספית צנועה יחסית, אנחנו מזמינים אתכם לחשוב על האפשרות של החלפת תיבות הדואר לתיבות מודרניות ביותר.לרוע המזל, מאחר ולרוב מייחסים לתיבות הדואר בבתים המשותפים תפקיד פרקטי גרידא, ישנם בניינים רבים מספור ברחבי הארץ שאת תיבות הדואר שלהם לא החליפו במשך עשרות השנים האחרונות. מן הסתם מדובר על תיבות מיושנות, ארכאיות ולעתים קרובות גם לא תקינות שלא הולמות בשום אופן את הבית הישראלי המודרני.

וזה בדיוק הזמן להחליף את תיבות הדואר בבית המשותף

התקשר לפאר אנפון דלתות כניסה לבניין, תיבות דואר ומערכות אינטרקום

תיבות דואר לבתים משותפים מבית חברת פאר אנפון

חברת פאר אנפון היא החברה המובילה בישראל בתחום תיבות הדואר לבתים משותפים. החברה הוקמה לפני כחמישה עשורים ומאז מהווה את חוד החנית בתחום ומפתיעה בכל שנה מחדש עם מגוון של תיבות דואר לבתים משותפים בעיצובים רבים ובסגנונות שונים. כפי שתוכלו להתרשם בעצמכם בגלריית התמונות באתר, מגוון העיצובים של תיבות הדואר שמשווקת חברת פאר אנפון יכולות להתאים לכל סגנון עיצוב ולכל מבנה ומבנה.

משרדי החברה ממוקמים באזור התעשייה חולון, אך החברה מעניקה את שירותיה ללקוחות בכל רחבי הארץ מצפונה ועד דרומה.  בין אם אתם מחפשים תיבות דואר שקועות בקיר, בין אם בתיבות שממוקמות על עמוד ובין אם בתיבות שמשולבות באלמנטים שונים בכניסה לבית, אנשי המקצוע של חברת פאר אנפון ישמחו לייעץ לכם בנושא ולהתאים לכם את הדגם המושלם ביותר עבורכם באופן אישי.

logo
התקשר אלינו: 1-800-262-000
או השאר פרטים:

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון (חובה)

בחר שירות
 תיבות דואר דלתות כניסה מערכות אינטרקום דלתות כניסה חשמליות אחר