תיבות דואר לבתים פרטיים

תיבת דוארבמידה ואתם מתגוררים בבית פרטי, יש לכם את היכולת הבלעדית לבחור כל אחד ואחד מהאלמנטים שמרכיבים את הבית. הדבר נכון כמובן גם לגבי תיבת הדואר שלכם. למרות שלכאורה מדובר על אלמנט שולי באופן יחסי, שמידת ההשפעה שלו על עיצוב הבית זניחה, חשוב להבין כי מדובר על פרט חשוב ביותר שצריך לספק לכם מעבר לתוספת עיצובית, גם הגנה עבור פרטי הדואר שלכם ועמידות מלאה בפני שיני הזמן ונזקי מזג האוויר. כחברה שמתמחה בתחום תיבות הדואר לבתים פרטיים כבר למעלה מחמישה עשורים, ישמחו המומחים של חברת פאר אנפון להתאים עבורכם את התיבה המושלמת באופן אישי.

תיבות דואר לבתים פרטיים

חברת פאר אנפון תעשיות בע"מ היא החברה המובילה בישראל בתחום תיבות הדואר שמיועדות לבתים פרטיים. משרדי החברה ממוקמים ברחוב הסדנא 13 באזור התעשייה של חולון אך החברה מעניקה שירותים מגוונים עבור לקוחותיה הרבים בכל חלקי הארץ. בין היתר מתמחים אנשי המקצוע של החברה בייצור, התקנה ותחזוקה של מערכות אינטרקום מתקדמות, בייבוא והתקנה של דלתות אוטומטיות לבתים משותפים, חנויות ומשרדים ועוד.

על מה צריך להקפיד כשבוחרים תיבות דואר לבתים פרטיים?

תיבות דואר לבתים פרטיים צריכות להיות מצד אחד מעוצבות ומצד שני עמידות. בנוסף עליהן להיות רחבות מספיק ועמידות בפני מעשי ונדליזם שונים. אם כל זה לא מספיק, הרי שעליהן לספק הגנה איכותית לדברי הדואר השונים שמונחים בהן. גם התיבה המסוגננת ביותר שמשתלבת באופן מושלם בעיצוב הכללי של הבית, לא תמלא את מטרתה באופן הטוב ביותר לו דברי הדואר שמונחים בה, יירטבו עם בוא הגשם.

תיבות דואר הנבנות לפי תקני האיכות בישראל

רבים אינם מודעים לכך, אבל מכון התקנים הישראלי הגדיר תקנים מיוחדים של איכות לתיבות הדואר בישראל וכפי שאתם ודאי כבר מנחשים, כל התיבות שמשווקת חברת פאר אנפון נושאות את תו התקן של המכון. כמו כן, כפי שתוכלו להתרשם לו תגלשו לגלריית התמונות העשירה של תיבות הדואר באתר, חברת פאר אנפון מציעה לבעלי הבתים הפרטיים מגוון רחב  של תיבות דואר שמיוצרות מחומרים שונים ובעיצובים מגוונים ביותר. אתם מוזמנים לעיין בתמונות השונות, להתרשם, להתאהב וליצור קשר עם נציגי החברה לקבלת מידע נוסף או להזמנת התיבה המועדפת עליכם.

logo
התקשר אלינו: 1-800-262-000
או השאר פרטים:

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון (חובה)

בחר שירות
 תיבות דואר דלתות כניסה מערכות אינטרקום דלתות כניסה חשמליות אחר